16 Aprel, 2021 • 22:28:10
Hi, Guest!
Login Qeydiyyat
Reklam

Canli Futbol Neticeleri

International - Copa Libertadores Qualification
02:30, FT, Junior FC 3:0 Bolivar
England - Premier League
21:00, , Everton -:- Tottenham Hotspur
France - Ligue 1
21:00, , Lille -:- Montpellier
Germany - 1. Bundesliga
20:30, , RB Leipzig -:- Hoffenheim
Portugal - Primeira Liga
19:45, , Boavista -:- Pacos de Ferreira
22:00, , Farense -:- Sporting CP
Australia - A-League
11:05, FT, Western Sydney Wanderers FC 1:2 Brisbane Roar FC
Bulgaria - First Professional League
16:15, FT, Etar 0:0 Botev Vratsa
18:30, HT, CSKA 1948 0:0 Cherno More Varna
Croatia - 1. Division
16:00, FT, NK Varazdin 1:1 Sibenik
18:05, 66', HNK Gorica 0:1 Slaven
20:30, , Hajduk Split -:- Osijek
Czech Republic - 1. Liga
18:00, 70', Bohemians 1905 0:0 Banik Ostrava
Denmark - Superligaen Relegation Group
19:00, 27', Vejle Boldklub 0:1 AaB
England - Championship
19:00, 26', Blackburn Rovers 0:1 Derby County
19:00, 26', Reading 0:0 Cardiff City
Germany - 2. Bundesliga
18:30, HT, Darmstadt 2:0 Greuther Fuerth
18:30, HT, Eintracht Braunschweig 0:0 Paderborn
Hungary - NB I
18:00, 73', Budafoki MTE 1:2 Diosgyori VTK
Ireland - Premier Division
18:45, 38', Waterford FC 0:0 Bohemian FC
20:45, , Derry City -:- Drogheda United
Italy - Serie B
21:00, , SPAL 2013 -:- Ascoli Calcio 1898 FC
Netherlands - Eerste Divisie
18:00, 69', NEC Nijmegen 1:2 Jong AZ Alkmaar
20:00, , Cambuur -:- Helmond Sport
20:00, , FC Dordrecht -:- FC Den Bosch
20:00, , FC Eindhoven -:- Jong Ajax
20:00, , TOP Oss -:- MVV Maastricht
20:00, , Roda JC Kerkrade -:- NAC Breda
20:00, , Telstar -:- Excelsior
20:00, , Jong FC Utrecht -:- FC Volendam
Northern Ireland - Premiership
20:30, , Coleraine -:- Glentoran
20:45, , Crusaders -:- Glenavon
20:45, , Carrick Rangers -:- Dungannon Swifts
21:00, , Larne -:- Warrenpoint Town
Poland - Ekstraklasa
18:00, 69', TS Podbeskidzie Bielsko-Biala 0:2 Pogon Szczecin
20:30, , Gornik Zabrze -:- Slask Wroclaw
Romania - Liga I Relegation Group
16:30, FT, UTA Arad 1:0 FC Viitorul Constanta
19:30, , Astra Giurgiu -:- Dinamo Bucuresti
Scotland - FA Cup
19:00, 26', St. Mirren 0:0 Inverness CT
20:00, , Motherwell -:- Greenock Morton
20:45, , Forfar Athletic -:- Dundee United
Slovenia - Prva Liga
16:45, FT, Aluminij 0:0 Maribor
19:00, 29', Mura 0:0 NK Celje
Turkey - Super Lig
15:00, FT, Konyaspor 0:0 Kayserispor
15:00, FT, Genclerbirligi 2:3 Sivasspor
18:00, 68', Antalyaspor 1:3 Rizespor
18:00, 66', Besiktas 2:1 Ankaragucu
Ukraine - Premier League
16:00, FT, FC Lviv 3:1 FC Olexandriya
Belgium - First Division B
20:00, , Club Brugge NXT -:- Union St.Gilloise
International - CONCACAF Champions League
02:00, FT, Columbus Crew 1:0 Real Esteli FC
04:00, FT, Monterrey 3:1 CA Pantoja
Egypt - Premier League
21:30, , El Gounah -:- ENPPI
England - League One
20:45, , Peterborough United -:- Northampton Town
England - League Two
19:30, , Crawley Town -:- Cheltenham Town
Estonia - Meistriliiga
18:00, 72', TJK Legion 1:0 FC Kuressaare
18:00, 72', Tammeka 1:1 Tulevik Viljandi
Japan - J. League
12:00, FT, Hokkaido Consadole Sapporo 1:3 Yokohama F.Marinos
Portugal - Segunda Liga
21:30, , Vilafranquense -:- Leixoes
Serbia - Super Liga
16:00, FT, Backa Backa Palanka 1:2 Vojvodina
18:05, 63', Macva Sabac 1:2 Partizan Beograd
Singapore - S.League
14:30, FT, Tampines Rovers FC 3:2 Geylang International FC
Spain - LaLiga2
19:00, 26', Fuenlabrada 0:1 Sabadell
21:00, , Girona -:- Real Zaragoza
Wales - Premier League Relegation Group
20:45, , Aberystwyth -:- Flint Town United
Algeria - Ligue 1
17:00, FT, NC Magra 0:0 CR Belouizdad
17:00, FT, JSM Skikda 1:0 MC Alger
Argentina - Primera Nacional Zona A
02:10, FT, CA Alvarado 1:0 Temperley
Argentina - Copa de la Liga Profesional
20:00, , Talleres -:- Union
22:00, , Aldosivi -:- Rosario Central
Austria - 2. Liga
18:00, 74', Austria Lustenau 1:1 Kapfenberger SV
20:25, , SV Lafnitz -:- Dornbirn
Azerbaijan - Premier League
16:00, FT, Sabail 1:1 Qarabag FK
18:15, 48', Sumqayit 0:0 FK Qabala
Belarus - Premier League
17:00, FT, Sputnik Rechitsa 1:5 Isloch
19:45, , FK Vitebsk -:- FK Slutsk
Bolivia - Primera Division
21:00, Pst, Real Santa Cruz -:- Real Potosi
Brazil - Carioca Taca Guanabara
00:00, FT, Flamengo 1:3 Vasco da Gama
Brazil - Paulista A1
01:00, FT, Inter de Limeira 0:2 Red Bull Bragantino
Chile - Primera Division
21:30, , Melipilla -:- Palestino
Colombia - Primera A Apertura
02:40, FT, Deportivo Pasto 1:1 Bucaramanga
Cyprus - 1. Division Relegation Playoff
16:00, FT, Enosis Paralimni 0:0 Doxa Katokopia
Denmark - 1. Division Promotion Group
18:00, 70', Viborg 2:0 Esbjerg fB
Denmark - 1. Division Relegation Group
19:00, 29', Skive 1:0 Kolding IF
Denmark - 2. Division Grp. 2
19:00, 29', HIK 2:0 Avarta
England - Premier League 2 Division 1
20:00, , Manchester City U23 -:- Manchester United U23
20:00, , Brighton & Hove Albion U23 -:- Derby County U23
England - Premier League 2 Division 2
14:00, , Reading U23 -:- Burnley U23
14:00, , Norwich City U23 -:- Sunderland U23
15:00, , Middlesbrough U23 -:- Fulham U23
20:00, , Aston Villa U23 -:- Leeds United U23
France - National
18:00, 69', Le Mans 1:0 Avranches
19:00, 27', Bourg en Bresse Peronnas 0:1 Orleans
Georgia - Erovnuli Liga
14:00, FT, Lokomotivi Tbilisi 1:3 Dinamo Tbilisi
Germany - 3. Liga
19:00, 27', Bayern Munich II 0:0 Hansa Rostock
Ghana - Premier League
17:00, FT, Great Olympics 0:0 Asante Kotoko SC
Ireland - 1. Division
20:30, , Bray Wanderers -:- Athlone Town
20:45, , Wexford FC -:- Cobh Ramblers
20:45, , UCD -:- Cabinteely
20:45, , Cork City -:- Shelbourne
20:45, , Galway United FC -:- Treaty United
Israel - Leumit League Playoff Promotion Group
15:00, FT, Hapoel Nir Ramat HaSharon 0:1 Hapoel Ramat Gan
Israel - Leumit League Playoff Relegation Group
15:00, FT, Hapoel Umm al-Fahm 1:1 Hapoel Kfar Shalem
15:00, FT, Hapoel Petah Tikva 1:0 Hapoel Raanana
15:00, FT, Hapoel Afula 5:0 Maccabi Ahi Nazareth
Jordan - Premier League
21:30, , Al-Jalil -:- Aqaba
Latvia - Virsliga
17:00, Cnc, FK Liepaja -:- Noah Jurmala
Lithuania - A Lyga
16:00, FT, Dziugas Telsiai 1:4 Riteriai
17:00, FT, Zalgiris Vilnius 1:2 Suduva
19:00, 29', Dainava Alytus 0:0 FK Kauno Zalgiris
Malaysia - Super Liga
16:00, FT, Sri Pahang FC 0:2 Johor Darul Ta'zim FC
16:00, FT, Terengganu 1:0 Kuala Lumpur City
Mexico - Liga de Expansion MX Clausura
02:00, FT, Celaya 0:0 Tapatio
04:05, FT, Atletico Morelia 2:2 CD Tepatitlan de Morelos
Moldova - National Division
12:00, FT, Dacia Buiucani 1:1 Zimbru
12:00, FT, Speranta 0:10 FC Sheriff
15:00, FT, CS Petrocub 1:1 FC Milsami Orhei
Morocco - Botola Pro
00:00, FT, Wydad Casablanca 1:1 MCO Oujda
Norway - 2. Divisjon Avd. 2
19:00, Pst, Levanger -:- Rosenborg 2
Peru - Liga 1 - Fase 1
01:00, FT, CD UT Cajamarca 3:1 FBC Melgar
Poland - 1. Division
17:00, Pst, GKS Jastrzebie -:- Miedz Legnica
17:40, 84', LKS Lodz 1:2 Arka Gdynia
Russia - PFL Grp. 1
15:00, FT, SKA Rostov 4:0 Mashuk-KMV
Russia - PFL Grp. 4
12:00, FT, Krylya Sovetov Samara II 1:2 FC Chelyabinsk
13:00, FT, NoSta 2:1 Lada Dimitrovgrad
13:00, FT, FC Orenburg II 2:2 Lada Togliatti
17:30, FT, KamAZ 3:0 Tyumen
Saudi Arabia - Premier League
20:35, , Al Qadasiya -:- Al-Raed
21:10, , Al Ittihad -:- Al Batin
Switzerland - Challenge League
19:00, 28', Aarau 1:0 Chiasso
20:00, , Thun -:- Xamax
20:00, , Winterthur -:- FC Stade Lausanne-Ouchy
Tanzania - Premier League
13:00, FT, JKT Tanzania 0:1 Azam FC
15:00, FT, Kinondoni MC 3:0 Gwambina FC
USA - NISA Legends Cup
18:00, , Detroit City FC -:- Stumptown AC
23:00, , Maryland Bobcats FC -:- San Diego 1904 FC
Venezuela - Primera Division - Grupo Occidental
00:00, FT, Deportivo Tachira 2:1 Hermanos Colmenarez
Venezuela - Primera Division - Grupo Oriental
02:15, FT, Monagas SC 2:0 Mineros De Guayana
22:00, , Atletico Venezuela -:- Metropolitanos FC
Vietnam - V-League
14:15, FT, Viettel 2:1 Than Quang Ninh
England - Women's FA Cup
20:00, , Chelsea FC Women -:- London City Lionesses
Online: 2 Qonaq: 12
Len.Az - Mobil Yukləmə Portalı
Анализ сайта - PR-CY Rank MobTop.az
Каталог сайтов